ELIMINACE RIZIK

Provedli jsme investory od roku 2011 stovkami případů investování a prvních pár let jsme občas narazili na situaci, kterou jsme nepředvídali.

Nepředvídali ji ani naši právníci.

Byly to situace, ve kterých jsme se skutečně zapotili, protože zde existovala reálná možnost, že by investor o část svých finančních prostředků přišel. Naštěstí se nám vždy podařilo toto nebezpečí zažehnat.

Ale každý tento moment nás posílil. Vždy naši odborníci na realitní, exekuční, nebo insolvenční právo zavedli ihned opatření, tak aby se situace již nemohla zopakovat. A tak jsme s každou chybou byli chytřejší a chytřejší.

Nyní již od roku 2014 jsme neobjevili žádná nová rizika, která by mohla nastat a podařilo se nám předkládat našim klientům pouze nabídky, které jsou zcela bez rizika.
Ze všech rizik a způsobů jejich odvrácení jsme sestavili workshop, kde tuto problematiku vyučujeme do detailu.
Workshopy pořádáme každý první pátek v měsíci od 13.00 do 19.00 hod. Cena tohoto workshopu je 5 300 Kč bez DPH. Pro členy projektu jsou tyto workshopy zdarma.


Sestavili jsme seznam rizik při investování do nemovitostí a jak je bezpečně eliminovat. Tato i jiná témata učíme naše investory, které školíme na našich pravidelných workshopech. 

NAPIŠTE NÁM

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Lidé pomáhají lidem