LUKRATIVNÍ INVESTIČNÍ NABÍDKY

Obracejí se na nás klienti z celé republiky, kteří potřebují rychle finance, ale půjčku nedostanou.
Rádi by Vám prodali svou nemovitost, získali tak finanční prostředky a nadále v nemovitosti zůstali bydlet. Po určité předem sjednané době chtějí, abyste prodali nemovitost jejich dětem, či jiným osobám.
Vzhledem k současné krizi nestačí lidé splácet svoje závazky a bez vaší pomoci by přišli o nemovitost i o peníze.

Za tuto službu vám nabízí královskou odměnu:

1. Výhodná kupní cena nemovitosti

    Naši klienti jsou ochotni vám prodat svou nemovitost o 30% levněji, než je skutečná hodnota nemovitosti. Ceny nemovitostí stanovuje znalec, který pracuje jako odhadce pro Českou Spořitelnu a.s., Hypoteční banku a.s. a Raifaisen Bank a.s. Zpracovaný znalecký posudek získáte jako přílohu k nabídce investice. Je všeobecně známo, že banky stanovují ceny o cca 20% nižší, než je jejich tržní cena. Takže se nemusíte bát, že se jedná jen o marketingový tah, nebo lest klienta.

2. Zajímavé měsíční nájemné

    Jelikož naši klienti platí před vaší pomocí velmi vysoké splátky nejrůznějších nebankovních půjček, jsou zvyklí na vysoké výdaje. Než vám nabídku představíme, zjišťujeme jejich reálné přijmy a posoudíme, zda jsou nabízené nájemné schopni platit. Většinou vidíme na první pohled, že ano.
Klient, který dosud platil například 40 000 měsíčně své půjčky a nyní vám bude platit například 20 000 Kč nájemné bude velmi rád a dobře dobře platit svůj snížený měsíční výdaj na bydlení. Nestává se, že by se dostával do prodlení.

3. Výborná platební morálka našich klientů

    Dobrá platební morálka je způsobena faktem, že nemovitost již není jejich. Majitelem jste vy. A klient je seznámen s faktem, že pokud nebude dodržovat podmínky smluv, bude se muset vystěhovat. A tito klienti na své nemovitosti velmi lpí. Proto si dávají pozor.

4. Zisk při prodeji nemovitosti

    Nejenomže vám klient po celou dobu nájmu platí nájemné, ale navíc je ochoten vám po uplynutí doby nájmu zaplatit vyšší kupní cenu, než za kterou jste nemovitost koupili.

5. Příjem z investice

Celkový příjem z investice se skládá ze všech měsíčních nájmů a ze zisku při prodeji nemovitosti.

6. Výnos

    Výnos z investice počítáme tak, že od celkového přijmu odečteme náklady na zprostředkování a zbývající částku vydělíme počtem let. Dosáhneme tak průměrného ročního příjmu v Kč. Pokud chceme získat výnos v %, pak částku celkového příjmu vydělíme jedním procentem z výše investice.

PŘÍKLAD

Kupní cena

1 000 000 Kč

Provize za zprostředkování nad rámec kupní ceny

100 000 Kč

Výše investice celkem

1 100 000 Kč

Doba investice

5 let

Měsíční nájemné

10 000 Kč

Příjem z nájemného za 5 let

600 000 Kč

Prodejní cena na konci období

1 225 000 Kč

Jednorázový příjem z prodeje

225 000 Kč

Celkem příjem z pronájmu a z prodeje - výnos v Kč za 5 let

825 000 Kč

Roční výnos v Kč

165 000 Kč

Roční výnos v % / 165 000 : 11 000 =

15%

    Uvedený výpočet je pouze ilustrativní příklad pro názorný výpočet. Každý klient nabízí trochu jiné podmínky. My fungujeme jako mediátoři mezi vámi a klientem. Snažíme se, aby spolupráce mezi vámi byla vyvážená a pro obě strany zajímavá.
Žadatelé v současné době chápou, že vzhledem k vysoké inflaci musí nabídnout investorovi lepší podmínky než třeba před rokem.
Dostanou od nás doporučení, jaký výnos jste ochotni akceptovat. A pokud souhlasí, nabídka vám přistane v emailu. 

UŽIJTE SI INVESTOVÁNÍ A NAVYŠUJTE SI SVŮJ PASIVNÍ PŘÍJEM

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:
+420 734 726 226 - Miroslava Jersáková, jednatel Refinity s.r.o.

NAPIŠTE NÁM

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Lidé pomáhají lidem